Hizmetlerimiz 2017-09-29T12:54:17+00:00

Dekor & Dizayn

En küçük organizasyondan en büyüğüne, konusunda uzman olan Dekor & Dizayn ekibimiz, zevkleriniz doğrultusunda en kaliteli malzemeleri kullanarak ve bütün detayları hesaplayarak bu en güzel gününüzü kusursuz kılmaktadır.

Konsept & Tasarım

Yaşamınız boyunca hayalini kurduğunuz düğününüzün yıllar yılı konuşulacak bir organizasyon olması için verdiğimiz danışmanlığımızda, Batu Wedding olarak, düğün mekanının belirlenmesinden peçeteliğinize kadar her detayı düşünüyor, kurguluyor, hayata geçiriyoruz.

Düğün Mekanı

Anlaşmalı olduğumuz sayısız mekan sayesinde dilerseniz bir kır düğünü, dilerseniz 5 yıldızlı bir otel veya boğazda bir yalı… Hayaliniz ne olursa olsun size uygun bir mekanımız bulunmaktadır.

Düğünlerimizin benzersiz olmasının sırrı, detaylara verdiğimiz önemde saklı.

Proje Yönetimi

Batu Wedding olarak, düğün organizasyon alanındaki tecrübemiz ile, bütçe analizinizi en küçük ayrıntıya kadar yapıyor, karşınıza çıkabilecek ekstra bütçeleri ortadan kaldırıyoruz.

Ses & Işık

Son teknoloji Ses & Işık ekipmanlarımızla, düğün mekanlarındaki bütünlüğü sağlıyor, davetlilere unutamayacakları bir eğlence sunuyoruz. Gelinlerimiz mekana girdikleri andan itibaren son teknoloji Işık ekipmanlarımız sayesinde adeta parıldıyor.

Müzik & Eğlence

Batu Wedding olarak, anlaşmalı olduğumuz Müzik Grupları, Ünlü DJ’ ler, Orkestralar ve Ünlü Sanatçılar ile tarzınızı düğününüze yansıtıyoruz.